| Maybeoneday a întrebat:

Hei. Eu deja mi-am facut cateva planuri. Vreau sa merg la un liceu foarte bun (deoarece media mea imi permite) pe profilul de filologie, termin, iau bacul si vreau sa incerc sa urmez niste cursuri pentru postul de insotitoare de bord. in privinta acestei meserii m-am informat si stiu foarte bine ce ar trebui sa fac. (in caz de nu reusesc cu postul acesta, doresc sa merg la Academie) Am inaltimea potrivita, am un aspect fizic frumos si ma rog. indeplinesc majoritatea conditiilor. Singura mea problema este la dantura!
! Am probleme cu dintii de sus. nu sunt cariati, dar am un fel de loc intre toti dintii (din partea de sus) pana la masele. Cei de jos sunt in regula, carii nu am. Deci, aveti un sfat care m-ar putea ajuta? ofer funda >:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| xbugs a răspuns:

Du-te la un dentist, el ar trebui sa stie ce e de facut

| Thales160 a răspuns:

Nu este o problema, nu-ti fa griji, medical dentist iti va spune ce e de facut. happy Recomandat este un aparat dentar. Sper ca te-am ajutat!