| Cristinaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hei sad Fetele, baietii a tinut cineva DIETA JAPONEZA?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nayuky a răspuns:

Nu dar cum e aia? a si daca vrei sa slabesti cel mai bine ar fi sa nu mananci prea tarziu... si sa mananci putin din fiecare, sa nu omiti nimic....si oplimbare cu rolele sau bicicleta cu prietenii ar fi si distractiva si uitla(chestia cu mancatul tarziu depinde de fiecare metabolism dar merita sa incerci cateva zile daca chiar merge o sa se vada in cateva zile) dar celelalte lucruri merg oricum.Sau ai putea sa faci exercitii sau sa mergi la sala sau la un sport cu niste prietenihappy ar fi mult mai distractiv happy scuze nu asta era intrebarea.

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Nayuky):

Multumescbatting eyelashes eu am tinut "4 kg in 4 zile" si am slabit 4 kg..asta e asa: prima zi: 250 g orez fiert toata ziua a 2a zi: peste [cod] 500 g toata ziua si a 3a zi la fel ca prima... nu prea am mancat zilele astea.pur si simplu.mancare nu are niciun gustsad

| Nayuky a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

laughing nu cred ca sunt curioasa dar o sa incerc totusi la vara ca in timpul scolii nu pot trebuie sa mananc la cantina...dar nu ti-a fost foame?

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Nayuky):

Pai am tinut inainte acea dieta cu 4 kg si m.am obisnuit. la orez ii poti adauga o rosie taiata.ii mai da un pic de gust. acum astea 3 zile incerc sa ma trezesc la 12-1 stii..sa nu ma ia foamea si sa nu am ce manca{sa ma satur /ceva bun} si nu..am iesit ieri afara si am uitat de mancare. acum de azi mananc limonada facuta acasa si mi.a trecut foamea:* succesc daca o tii.

| Nayuky a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Mersi^.^ o sa am nevoielaughing

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Nayuky):

Da` cati ani ai?:o

| Nayuky a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

14.dc?

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Nayuky):

Am intrebat eu am 16 sad si de la 14 ani ma tot eneerveaza ccum arat

| Nayuky a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

laughing deci nu sunt singura..doar ca eu nu am o problema cu greutatea ci cu fata, desi toate lumea imi zice ca sunt draguta imi vine sa ii spanzur pe aia care zic astaO.o
Oricum eu sunt perfectionistalaughing deci nu-i de mirare ca nu ma suport, si nu stiu ce sa mai fac.laughing

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Nayuky):

Eu la fata sunt slaba x_X aww

| Nayuky a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Eu nu sunt grasahappydoar ca nu imi place fata mea nu stiu de ce, ma enerveaza

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Nayuky):

rolling eyes pe mine ma enerveaza nasulaughing

| Nayuky a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Pai ce ai cu el? pe mine ma enerveaza fata mea si nu stiu de celaughing dar tu ce ai cu nasu' ce ti-a facutlaughing?

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Nayuky):

Imi dai id tau?:o

| Nayuky a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Dap dar nu ai bine vorbim pe fb? ca mesuu nu prea mergelaughing puppy dog eyes laughing

| Cristinaaaaaaaaaaaa explică (pentru Nayuky):

rolling on the floor ieri mi l.am dezactivatrolling on the floor

| Nayuky a răspuns (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Ok.o sa incerc sa intru pe mess
SandraMikyZu@yahoo.com

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat