| zuzuma a întrebat:

Hei ma doare de 3 zile sub burta si imi curge si un lichid alb sin pi...a si spatele ma doare... oare imi vine stopu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Înainte dea-ți veni menstruația te doare spatele, burtica, se măresc un pic sânii(sau se fac mai tari) și îți curge lichid alb cum ți se întâmplă ție.
Nu trebuie să te îngrijorezi.
Durere ușoară.

| AnalbagRevine a răspuns:

De unde iti curge lichidul?

| Duucu a răspuns (pentru AnalbagRevine):

N-ai citit? Din pi**ă, că de vagin nu a auzit.

| zuzuma explică (pentru Duucu):

Nu... poate ma invetii tuu :p

| Ionutzu_6007 a răspuns:

Da

| fify797 a răspuns:

Cel mai posibil. Mai bine ai vorbi cu mama ta si te va ajuta cu mai multe. Nu trebuie sa-ti fie rusine sa vorbesti despre asta...este ceva normal
Fundita?