| jojogyna a întrebat:

Am aproape 2 zile de cand ma doare sub burta si spate, si mi-a iesit niste cosuri. oare sunt insarcinata sau imi vine stopu? help

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Buna! Nu poti fi insarcinata decat doar daca ai avut contact sexual neprotejat cu finalizare in vaginul tau happy
Dar durerea de burta, spate si aparitia cosurilor sunt deoarece se apropie menstruatia!
Nu te mai ingrijora degeaba happy Nu are cum sa fii gravida de la asta happy
Bafta :*

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, acestea sunt simptome premenstruale, care apar cu 3-7 zile ( sau mai RAR, chiar cu 10 zile ) ÎNAINTE de a veni menstra - deci, e posibil ca în următoarele zile să-ţi vină menstruaţia!

Toate cele bune.

| vocea a răspuns:

Pai ca a fii insarcinata trebuie ca partenerul sa fii ejaculat in vaginul tau, deci nu cred ca ar fi asta cred ca iti vine stopul succes

| Yoanna15 a răspuns:

Daca stii ca ai intretinut relatii sexuale neprotejate, e posibila si varianta de-a fi gravida. Dar de obicei cosurile si durerile de sate/burta, anunta venirea menstruatiei, deci cel mai posibil caz este cel cu stopul. Sper ca ti-am fot de folos. O zi buna :*