| AleAlexandraIdk a întrebat:

Hei,mama mea are un nodul la san,si vreeam sa cautam un spital din Constanta in care se poate face o mamografie gratis
Funda, cel mai bun raspuns sad puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te poți informa la Casa de Asigurări de Sănătate din Constanța, multe spitale (chiar și unele clinici particulare) au încheiat contracte cu aceasta. Vi se va spune și actele cu care trebuie să vă prezentați.

| AleAlexandraIdk explică (pentru floresdemayo):

Casa de Asigurari de Sanatate are si un site de unde ma pot informa?

| floresdemayo a răspuns (pentru AleAlexandraIdk):

Informațiile de care ai nevoie, le poți afla doar făcând un drum până la ei. Nu cred că prin email, ori telefonic, au timp de a-ți oferi toate detaliile. Sunt foarte aglomerați.
http://www.casct.ro/

| AleAlexandraIdk explică (pentru floresdemayo):

Ok,multumesc pentru sfat, o sa incercam si asta.

| floresdemayo a răspuns (pentru AleAlexandraIdk):

Mama ta să fie sănătoasă, că în rest... totul va fi bine. happy

| AleAlexandraIdk explică (pentru floresdemayo):

Multumesc,asemenea. :*

6 răspunsuri:
| RunaRapp a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa discutati cu medicul vostru de familie, asta e datoria lui : sa va dea trimitere catre un doctor specializat in functie de cererile voastre.