| ana333 a întrebat:

Hei. Nu sunt in perioada de ciclu dar totusi imi curge sange. Ce se intampla? Nu curge mult, dar totusi... worried

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adinaciosescu a răspuns:

Poate ai racit.Atunci se intampla sa vina de 2 ori pe luna. Dar parerea mea e sa mergi la un control sa nu fie vreun chist.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o sangerare anormala care impune vizita URGENTA la ginecolog. Oricat de putin ai sangera in afara menstruatiei, poate fi un semn grav si trebuie sa te vada un medic ginecoolog cat mai repede, preferabil la cat mai putine ore de aparitia sangerarii. Ma gandesc ca poate fi un avort spontan, un polip endometrial, o dereglare hormonala, o tumora de col uterin, etc.

| ana0metalhead a răspuns:

Fa o vizita la doctor... nu strica... nu cred ca ai ceva d care sa te ingrijorezi

dar totusi nu strica daca faci o vizita doctorului.

baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gravida

| ana333 explică:

Mentionez : am fost racita. [puternic]