| Diaconu-diana a întrebat:

Hei, TPU!
Acum 3 ani am slabit aproximativ 20 de kg printr-un regim intens la sala, cat si alimentar. Acum nu mai pot. Ce se intampla? Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa se întâmplă în curele de slăbire. La un moment dat se intră pe un platou, și asta poate să dureze și două săptămâni. Să continui ca mai înainte.

| Andreeush a răspuns:

Ai putea să consulți un nutriționist.