| Andrei152001 a întrebat:

Acum cateva zile am cazut pe mana dreapta! De atunci ma doare mai jos de incheietura, nu in palma ci pe partea cealalta, pot misca degetele fara nicio problema dar cand vreau sa strang ceva ma doare! Nu am forta in mana! Ce sa fac! Ps:dau funda primului comentariu care m-a ajutat! ❤️

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 8mmppp a răspuns:

Am patit si eu, pune-ti gheata, daca nu-ti trece durerea in 7 zile du-te la doctor.

1 răspuns:
| Anonima8943 a răspuns:

Eu cred ca e entorsa. Si eu am patit, ma dorea cand faceam anumite miscari.