| nCansu a întrebat:

Hei TPU, ajutati-ma cu un mic sfat. Verisoara mea are 14 ani aproape 15. Si are o mica problema, are 66 kg si 1.68. E cam mult pentru varsta si inaltimea ei. A inceput de doua zile dieta de la natur house insa nu prea se vad rezultate. Ce sfaturi imi dati? A incercat cineva aceasta dieta? Cam de cand ar trebui sa se vada rezultatele? Face si sala, iar peste o saptamana incepe si antrenamentele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Cea mai buna dieta este efortul fizic.
Si sa reuseasca sa-si mentina macar pentru 3 luni noua greutate ca sa o memoreze organismul.

| Kettolix a răspuns:

Cu dieta si sala o sa slabeasca vreo 5 kg pe luna. Deci e imposibil ca peste doua zile sa slabeasca laughing))

| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Pe bune...de doua zile? Normal ca nu se vad rezultate!

| Numelenuconteaza007 a răspuns:

Verisoara ta are o inaltime normala pentru ca fetele se dezvolta mai repede ca baietii, greutatea un pic cam mare. Despre dieta nu stiu ce sa iti zic nu am folosit-o, ar trebui sa continue cu dieta dupa o vreme se vor vedea si rezultate!

| MagicUnicorn338 a răspuns:

Colega mea, Alexandra a fost supla cu dieta de la natur house in 2 luni... sper ca verisoara ta sa scape mai repede laughing :*