| Ionut524 a întrebat:

Hei TPU, am 14 ani. De trei zile sunt cam gripat,nu tusesc,nu stranut dar sunt ametit, sunt obosit, nu am pofta de mancare.Ieri dimineață am tras flegma pe nas ca sa o scuip pe gura si era niste sange in mucus. Iau paracetamol, vitamine, teraflu.Ce credeti?/E ceva grav? Nu va obositi cu raspunsuri de genul "du-te la medic", merg maine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FloriinDobrinn a răspuns:

De la ficat sau fiere, am avut aceeasi problema