| niculai123456789110 a întrebat:

am si eu o problema si as vrea un sfat. Problema e ca scuip sange cand trag cu flegma si la plaman nu am nimic ca mi-am facut doua raze, ce ar putea fi? Nu tusesc, doar am durere toracica partea stanga si partea dreapta si scuip sange cu flegma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Depinde daca esti fumator, atunci ai probleme cu plamanii, chiar si la raza nu depisteaza asa de usor cum cred oamenii. Daca nu esti fumator atunci poate ai o inflamatie a cailor respiratorii sau pe faringe sau esofag. Consulta un medic ORL pentru faringe, si unul gastroenterolog pentru esofag. Multa sanatate.

| niculai123456789110 explică (pentru florinflorescu):

Mersi pentru raspuns florescu dar am gasit problema .......era de la caile respiratori un mic microp care lau gasit in analizele de sange

| florinflorescu a răspuns (pentru niculai123456789110):

Ma bucur ca ai rezolvat, multa sanatate.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema asta se rezolva la medic. Nu aici pe site.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Cel mai bine mergi la medic.