| anonim_4396 a întrebat:

Am alergat cu gura deschisa si am tras aer rece si a inceput sa ma intepe in piept. M-am panicat pentru ca nu stii de ce. De obicei ma intepa splina. Acum vad ca m-a lasat putin dar tot ma mai inteapa si coboara asa si in capul pieptului. Adica au trecut 20 de minute si nu m-a lasat. E ceva nasol? Adica nu ma doare umarul sau ceva de genul.
Multumesc frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lipsa de antrenament.
E normal sa intri in panica daca eu nu stiu de ce.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru atat lucru nu trebuie sa te panichezi, probabil ca esti la pamant cu conditia fizica si cum obosesti putin, cum ti se pare ca ti se face rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se intampla asa fiindca aerul rece ti-a,, deranjat,, un pic plamanii. Alergand ai depus si efort. In general splina te doare dupa ce alergi mult. Nu e ceva grav, stai in pat sa te linistesti si o sa iti treaca.