| anonim_4396 a întrebat:

Am ceva în ochi!
M-Am uitat în oglinda și exact lângă iris pe partea alba am un punct mic negru!
M-Am spălat dar tot e acolo și mă jenează!
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EllaLoredana a răspuns:

De obicei ochii se curata cel mai bine cand dormim. Dar daca problema persista mergi la oftamolog. Sanatate!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Sunt persoane care au asemenea "semne" pe ochi, chiar si o vedeta de film cunoscuta.
Daca nu e un corp strain, atuci este semnul tau special.winking

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Umple un bol cu apa, pune-ti fața inauntru si deschide ochii, ar trebui sa iasa.

| Denianonim a răspuns:

Si eu am pățit asta
In cazul meu a fost sclipici
Si a dispărut dupa ce am adormit