| KidduHerexD a întrebat:

Am nevoie de voi! intr-o zi m-am dat cu rimel si dupa ce m-am demacheat m-am uitat in oglinda etc si am vazut ca mi-a ramas pe partea alba a ochiului in interior negru si am dat cu apa nu stiu ce si mi-a trecut numai ca prietena mea ma speriat ca pot oribi din cauza asta.este posibil?:Ohellp me ca dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| MaDeLLiNee a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie... daca ai dat cu apa din abundenta nu ai cuum sa orbesti, stai linistita.