| Kamelya178 a întrebat:

Am o mare problema la ora de sport la handball eu stau in poarta si am aparat un gol si am dat cu mana stanga si m-am lovit la deget foarteee tare dar profu nu m'a lasat sa ma duc la baie sa imi pun apa rece sa nu se invineteasca si mi s-a umflat nu pot sa il tin drept si nu pot face nimic cu mana stanga.Ce trebuie sa fac ca sa imi treaca mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ItIsAlright a răspuns:

Sa astepti sa treaca, nu ai cu ce sa dai. Poate alifiile au efect, nu stiu dar nu-l mai forta. Am avut si eu dar eu nu sunt portat la handbal.

1 răspuns:
| Anonim2404 a răspuns:

Preferabil e sa pui gheata, dar daca nu-ti trece pana maine-poimaine ar cam trebui sa te duci la doctor, poate fi rupt
Si mie mi s-a intamplat si stiu ca nu e placut, eu nu am avut nicio problema, sper ca nici tu sa n-ai!
Multa sanatate!