| Iuliamalia1222 a întrebat:

azi dimineata m-am trezit cu o pata roșie mică pe chiloți e a doua oara pe luna asta dar nu se intampla in fiecare zi. Oare in curând o sa-mi vina ciclul? Dacă da, cand?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Din spusele tale inteleg ca nu ai mai avut ciclu pana acum.O sa iti vina o data pe luna.o sa ai simptome: crampe la burta, dureri de spate sau de sani ..la inceput nu iti va veni regulat, pe urma se regleaza daca nu sunt probleme hormonale si vine la 28 zile.

| Iuliamalia1222 explică (pentru katy):

Mulțumesc ????

| Iuliamalia1222 explică (pentru katy):

Mersi ????