| Alexandra12798356 a întrebat:

Hei, TPU! Am o problema. De vreo saptamana sau poate chiar mai mult ma dor spatele, pieptul, sanii si abdomenul. Atunci cand ma trezesc ma dor rau, dar pe parcursul zilei durerea se mai amelioreaza. Multi spun ca e de la curent, dar am evitat curentul, m-am dat si cu spirt si creme, dar durerea tot nu dispate. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
S-ar putea sa-ti vina ciclul posibil.
Daca nu, mergi la medic.
Te pup!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce ar putea fi să mergi la un control medical la medicul de familie?
Sănătate!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Ar trebui sa mergi la medic, un control nu strica

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aceste dureri pot avea cauze diverse şi nu e neapărat să aibă legătură unele cu altele...

Mergi la medicul de familie pentru un consult şi stabilirea diagnosticului, apoi vei primi tratamentul adecvat.

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Cu asemenea dureri nu-i de joaca, iar "gura lumii" nu-i o solutie. Mergi frumusel si urgent la medic.

| 12345Anonim a răspuns:

Ori esti insarcinata ori o sa iti vina ciclul

Răspuns utilizator avertizat