| mariaalex a întrebat:

Hisad ma doare foarte tare spatele. si cateo data mai ma doare si pieptul ce sa am? oare o fii de la curent mo fi tras curentul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

Totusi o vizita la doctor nu ti-ar stricahappy, poate ne inselam si tu ai altceva.nu te juca cu durerile, oricat de mici ar fi ele.

| mariaalex explică (pentru Daniella):

Multumesc mult pentru sfat!:*

4 răspunsuri:
| BlueOctober a răspuns:

E de la frig

| Alexander123 a răspuns:

Da, de la curent este, si pe mine ma doare de nu mai pot de cateva zile...

| mariaalex explică:

Am fost la medictongue si m-a consultat mi-a spus ca muschi ma dor de la curent frig... si altele infine va multumesc oricum!