| IamCorina041996 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat.
Astazi de dimineata, am fost la baie sa ma spal pe dinti si sa ma clatesc cu apa de gura si cred ca am luat mai multa apa decat trebuie si mi s-a dus pe partea cealalta o cantitate de lichid. Am simtit senzatie de inec, am tusit cu putere de doua ori cand incercam sa trag aer scoteam niste sunete ciudate, pana cand a iesit tot lichidul si am putut respira bine din nou. M-am panicat rau. Credeti ca am ceva la plamani in urma acestui incident? In momentul acesta sunt ok, nu mai tusesc. Va multumesc frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că e în regulă, stai liniștită... Totul e bine când se termină cu bine.winking

| IamCorina041996 explică (pentru anonim_4396):

Da. Sunt bine adica nu mai am nimic. Simt eu asa cred de la panica ca am ceva dar nu cred ca este nimic.

| NuCitescNotificari a răspuns:

Daca poti respira normal nu ai nimic la plamani