| Georgiaanat a întrebat:

Hei TPU, am varicela si stau doua saptamani in casa. Ce pot sa fac sa treaca timpu mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asculta muzica, gaseste un serial online bun

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Recomand să te uiti la un serial gen: Teen Wolf, The Vampires Diares, Being Human sau la filme gen Friday 13 th 2009.
Ceva care să iti placă.
Bye! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la anime, filme, asculti muzica, te joci jocuri care dureaza o gramada de timp gen 7-8 ore sau pur si simplu dormi happy

| ParisulTau a răspuns:

Te poti uita la filme (filme in spirirul craciunului ca tot e sezonul), poti citi o carte, 2. Daca ai un pic de indemanare poti desena, sau sa faci lucruri handmade, decoratiuni de craciun pentru casa. Sa bei vin fiert sau ceai si multa ciocolata big grin

| Georgiaanat explică (pentru ParisulTau):

Nu am voie ciocolata.rolling on the floor)

| Helena2011 a răspuns:

Paii :
- poti citi o carte
- stai pe facebook / mess
- fa-ti poze
- uita-te la Tv.
- invata la ceva
Sper ca am fost de ajutor. Fundita? happy