| LarissaLary189 a întrebat:

Din cate am auzit daca porti sutien cica ti se lasa sanii, e adevarat? Eu port sutien de la 13 ani, si nu am probleme cu sanii gen sa ma doara sau sa mi se lase...

Răspuns Câştigător
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Sutienul leneveste mushii sanilor; iar tu, virgina si nejumulita fiind sigur ca ai sanii inca tari-diamant

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

laughing) de undee stii tu cum am sanii? laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Taci; am zis!winking laughing tongue

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

M-ai controlat tu, si nu stiu eu? i-auzi laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Mi-a sus o pasarica! tongue laughing

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Daaa? i-auzi ma ce nesimtita laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Avem contract: eu ii ofer mangaieri, iar ea te da de gol.winking laughing

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Si cine e? sa o bat eu, ca tot fac box laughing)

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Daca puteam dialoga in privat : iti relicam eu cum se numeste acea bataie.winking tongue laughing

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Adica? vrei sa te bat si pe tine sau ce? zi ca o fac si pe asta laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

@ iti replicam

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Aham...deci ce fel de bataie vrei?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Gama mama; promit sa mananc tot, sa matur balconul, sa sterg frigiderul si sa ma bag la smn inainte de ora 22:00

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

laughing vezi ca fac box, mma, akaido...continui? le pot folosi pe toate baiatu' meu laughing) nu stii ce imi poate pielea laughing mai ales ca sunt si mai zapacita de fel

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Tipa mai usor; ca-i balconul deschis si... aud vecinii.winking laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Iei plasa; eu sunt bun si la sprint si la fond si la maraton. laughingwinking tongue

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Si cum vrei sa tip? Doar cu A? eu ti-am zis ca sunt zapacita si perersa... laughing)

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Pai... sa tipi in punga, strangi pungile, apoi mergem cu cortul prin munti si pargi pungile atunci cand vom urca pe stanci, sau caqnd vom traversa rauri reci si repezi. laughingwinking

| LarissaLary189 explică (pentru LarissaLary189):

(glumesc sa stii)

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu te-ai pris la ce ma refeream? eh...

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Ba fii convinsa ca mi-am baut lapticul de fiecare data. tonguewinking

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ce laptic?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Lapticul care ma ajuta sa ma pot prinde precum iaurtul. laughing laughing laughing

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu inteleg.wtf laughing

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Vreau si eu laptic...cu oreo, mmm.ce bine suna

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Eu beau lapte, laptele se prinde, iaurtul este acru; iar tu esti o dulcica. tongue

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Mmm...mersi. Iti place poza pe care o am la profil?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Daca-i vorba de Oreo: nu-ti pot da repica, pentru ca imi blocheaza contul.winking laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Da-da-da: imi place poza; dar in lumea reala nu esti asa glumeata ca aici.

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ma cunosti in lumea reala?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

In desfasurarea reclamei Oreo; una mai veche. acolo ma refeream

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

In fine...tu ma placi? Cati ani ai? laughing ce proasta sunt...

| LarissaLary189 explică (pentru LarissaLary189):

Am vazut mesajul dar nu pot raspunde, scrie aici raspunsul la intrebari boss...

| RAY a răspuns (pentru LarissaLary189):

Nu poti raspunde mesajelor?

| LarissaLary189 explică (pentru RAY):

Nu, la unii pot

46 răspunsuri:
| Angel31 a răspuns:

Sunt cazuri si cazuri, daca ii inveti lenesi se lasa, daca ii sustii se invata, daca ii motivezi se rasfata si oricum o invarti nu e ok. Fiecare dupa principiu.

| MihaiNicu23 a răspuns:

La unele fete chiar li se lasa daca poarta sutien de mici.

| ziftode a răspuns:

De ce nu va luati voi o camera in loc sa faceti asta pe un chat public?!? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am purtat de la 12 ani, acum am 22 si nu mi s-au lasat, dar nu mai suport sutienul, mi-a distrus muschiul ala si ma simt rau fizic dupa o ora de purtat.
Poarta cu pauza si evita sutienele cu sarma.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Nu e adevarat. Sutienul este facut ca sa sustina sanii. Este recomandat sa porti sutien.

| LarissaLary189 explică (pentru VALCUANDREI1994):

Multumesc...suparaciosule sad

| AmazingONEx a răspuns:

Incearca sa nu il porti strans pe tate

| LarissaLary189 explică (pentru AmazingONEx):

Nu il port asa strans...

| LordFlacko a răspuns:

Ce e ineregula cu tine Mihailescu Valeriu?