| Alexxxxxa a întrebat:

Azi nu am avut deloc poftă de mâncare și am mâncat 2 felii de pâine cu forța. Tușesc, am febră, amețesc, nu pot să mă ridic din pat, îmi curge nasul, am frisoane etc. Aveți idee ce poate fi? Eu nu răcesc niciodată așa de rău.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DomnishoaraTPU a răspuns:

S-ar putea sa fie gripa.
Avand in vedere ca tusesti ai febra si frisoane si nu ai pofta de mancare.
Daca nu ti-e foame nu te forta iti faci mai mult rau.
Mai bine mergi la medicul din oras si intreaba acolo.
Nu asculta sfaturile oricarui pe internet.
Nici pe mine nu te-am obligat sa ma asculti.
Faci cum vrei. Dar cel mai bine: Repede la medic!

| Gabriela_Miruna_1978 a răspuns:

Pai ar trebui sa apelezi la un doctor.Pt ca, se spune așa: "CU SANATATEA NU-I DE JOACA!"Pentru ca poate ai o boala sau cine știe...:-)

| xlader a răspuns:

Cred ca ai racit sau asa ceva