| 8623 a întrebat:

Hei,TPU! cand urinez ma ustura putin.urinez cam des si mai ma dor rinichii. Vreau sa spun ca daca ating putin zona sensibila ma cam ustura.
Am facut analizele,nu chiar urocultura, ceva mai mic dar nu mi-a iesit nimic.ce credeti ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimeni in afara de medic nu stie, ce varsta ai? Esti fata sau baiat? Da ne detalii ca nu ai zis nimic.

| Daniel9988 a răspuns:

Pai daca n-ai facut urocultura, ce vrei sa facem noi? Daca n-ai facut asta, atunci ce-ai facut? Radiografie la glezna?! Auzi la el....il doare capul si se tine de picior.