| SpeșălGirl a întrebat:

Cum as putea sa slabesc fara sa fac muschi? Am bicicleta medicinala si fac un sfer de ora +exercitii si dupa 6 nu mai mananc.Am 14 ani de aia fac atat de putin u bicicleta.Si soramea a facut de la varsta asta doarca mi-a spus sa incetez pentru ca o sa fac muschi si o sa arat naspa.Deci,cum as putea sa slabesc, far sa fac muschi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Albnegru10 a răspuns:

Un regim alimentar adecvat si cat mai multa miscare in aer liber sau inot.

| Laura331 a răspuns:

Muschi n-ai sa faci pe bicicleta medicinala. Poate doar daca te apuci de ciclism si participi la vreun maraton ceva. Muschii astia nu se dezvolta ca la culturisti decat daca iei steroizi, in rest vor arata tonifiati, bine conturati si frumosi asa ca fa sport in continuare happy