| SpikLo a întrebat:

Am 15 ani sunt baiat si vreau sa mai slabesc putin..am 1.68 si 57 kg si nu imi place cum arat laughing)) Vreau o dieta...ce sa mananc dimineata/la pranza/cina. Si daca merg cu bicicleta este bine?laughing))) si ce exercitii as mai putea face acasa? Nu merg la sala deoarece nu am cu cine si singur de nebun nu ma duc laughing))

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi de ce pui într-una : ))?
Faptul că arăţi ca un porc biped nu e deloc amuzant.

| SpikLo explică (pentru anonim_4396):

Vrei sa iti dau o poza cu mine? Care este problema ta daca pun " laughing " imi plac emoticoanele.Vai de tine.

| BadBEver a răspuns:

Frate, lasa dieta la oparte, daca vrei sa mai slabesti + sa mai cresti si in inaltime ca bonus ALEARGA. Dimineata e cel mai bine, insa si seara e ok.Alearga incet si mult nu repede si putin si o sa ai un corp frumos. SUCCES