| miamiama a întrebat:

Cum pot scapa de durerile de spate joase ce apar imediat dupa ce ma trezesc? Apoi pe parcursul zilei e totul ok, adica cel putin asa spun pentru ca ma simt bine, fie ca nu dau atentie ocupata fiind, fie chiar nu ma mai doare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Dureri de sale sau de coloana?
Poate dormi intr-o pozitie proasta, perna prea inalta, salteaua prea moale si deformeaza corpul, poate ti-e frig noaptea, poate...
Cel mai bine este sa mergi la medic sa faci un control.