| Ioana_Nicoleta_1997_WKSP a întrebat:

De aseara ma cam doare intre omoplati, cred ca e un junghi deoarece cum stau in pat simt ca intepenesc si am dureri mari cand ma ridic! M-am dat cu unguent si am luat un antiinflamator dar tot simt durerea si nici nu stiu cum sa stau sa nu ma trezesc înțepenită că mi s-a mai intamplat cand eram mică! Sfaturi va rog.dau fundă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai lasă patul, puțină mișcare (plimbare, jogging) nu strică!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pune pe cineva sa maseze zona poate iti mai alina durerea