| anonim_4396 a întrebat:

de cateva zile simt o durere acuta in zona "bilelor"... tin sa mentionez ca imediat dupa ce m-am masturbat a inceput durerea. oare nu mai trebuie s-o fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Deci de facut o sa o faci fie ca vrei fie ca nu, nu e normal sa te doara,asta doar daca nu te-ai lovit, daca persista problema, du-te la un specialist

| Gickanho a răspuns:

Durerea aia reprezinta un lucru ci anume ca esti un LAB*GIU, ceea ce faci e injositor, fa-ti o prietena frate sau du-te la bordel, daca ar afla prietenii tai ce faci nu ar mai vrea sa dea noroc cu tine s.a.m.d, lasate de sportu asta

| cotcodac4 a răspuns:

Aa ai neoie de tratament specil de 3 zile asa :bea ca nebunul si du-te bat la "fetite pe bani" si schimbale zilnic si pe urma sa vedem daca te mai doare

| Neverplayer a răspuns:

Sa nu-l etichetam, fiecare cum poate, si este normal ce se intampla, no ptoblem, nu ai de ce sa te temi.

| trudalizator a răspuns:

Nu o mai fa laughing

| raz1e a răspuns:

Da trebuie s-o mai faci odata asa mi-s-a intamplat si mie big grin

| DavidGamote a răspuns:

Pfff, este grav. Te-ai masturbat cumva vizionând filme de pe: PornHUB.com? Cele din categoria: anal, oral, BBW? Dacă da, este grav. Încearcă să te masturbezi la Tom&Jerry, este mai sănătos. Ține-mă la curent cu progresele... =)

| cotcodac4 a răspuns (pentru DavidGamote):

Deci stiii.incaz de nu stiiai si femeile maritate se masturbeaza