| ydcgderimonxiiducbrn a întrebat:

De ceva timp ma simt ametita cateodata imi vine sa vars si am o stare permanenta de somnolenta. M-am pprogramat deja la o clinica sa imi fac niste analize luna viitoare. Nu mai am rabdare pana atunci daca e cineva care a trecut prin asta sau are habar ce e as aprecia daca mi-ar raspune. Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Eu tot caut raspunsuri de cateva luni, nici nu mai stiu ce am si ce nu...
Am tot facut analize de sange, ies in general bine, am avut la inceput putina lipsa de calciu, am luat pastile si dupa au iesit bune analizele, m-am simtit putin bine si dupa iar a inceput, am luat ceva pentru echilibru, un medic a crezut ca e ceva cu urechea interna, apoi am luat omeprazol pentru stomac si parca e mai bine de atunci, dar nu stiu ce sa zic, am inceput sa merg si la o clinica de recuperare pentru ca in urma unei radiografii la coloana cervicala cica as avea spondiloza cervicala sau ca as fi suspect sa am pentru ca fara un rmn nu se poate spune sigur.

Acum vreau sa fac un rmn complet pentru ca nu stiu unde naiba sa mai merg, doctorii cand ma vad spun ca n-am mai nimic pentru ca sunt tanar, poate e din cauza stresului...

Tu ce analize o sa faci? De ce astepti atat de mult, sunt compensate?

| Antonia452 a răspuns:

Pai pot fii destul de mult motive... datorita incalzirii bruste, anemie, hipoglicemie. Cel mai bine vei stii dupa aflarea rezultatelor de la analize