| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU...
de ceva vreme mi se infund urechile.
nu stiu ce solutie sa mai gasesc...(este foarte inervant)
solutii... sfaturi?
dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| maryan1997 explică (pentru floryn1993):

Pai am fost la doctor si mi-a spus ca nu am nimic, decat ca mi se formeaza nu stiu ce de aer acolo....plm :p

| floryn1993 a răspuns (pentru maryan1997):

Si eu am avut probleme din acestea, si am fost la farmacie si mi-a recomandat acest spray, ai ok spray-ul am scapat de senzatia aia naspa

| Elsker a răspuns:

Aseaza urechea cu probleme deasupra unui ibric in care a fiert ceaiul si poti scapa de probleme rapid. Dar, asta e un sfat babaescbig grin, te sfatuiesc sa mergi la medic!