| andreeagypsy a întrebat:

Mi se infund urechile si vreau 4 sfaturi din partea voastra happy m-ati putea ajuta? Plizz!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KungFuBoy a răspuns:

Buna stiu ca se gasesc niste picaturi pentru urechi la farmacie altceva numai stiu, oricum cel mai bine ar fi sa te duci la medicul de familie el va stii ce tratament sa iti prescrie happy
Sper ca ti-am fost de folos-oarecumbig grin paa

3 răspunsuri:
| hiphopgirl a răspuns:

Buna poate fi cel mai sigur din cauza polipilor poate nu sti dar cand polipii incep sa se mareasca atince trompa si asa urechea sa se infunda ar trebui sa te duci la doctorul orl el iti prescrie medicamente si daca are efect e bine daca nu o mica operatie simpla baafta

| Ramona1 a răspuns:

Imi place de tine ca ne-ai impus si cate sa iti dam.Eu zic ca unul si bun e suficient.Doar nu ai 4 urechi

| andreeagypsy explică (pentru Ramona1):

Am intrebat cei cu tine oricum nu ai luat funda nu e un raspuns oricum primul mi-a dat un raspuns si m-am rezolvatwinking