| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU
De ceva vreme tot simt o senzatie de parca ar fi cutremur dar totul e inregula nu se intampla nimic.Si faza e ca atunci cand am senzatia parca ma batai eu ca si cand ar fi dar eu nu ma misc, si incepe sa imi bata inima tare.
Chestia a inceput de cand a fost un cutremur in orasul meu mai demult si eram speriat, nu era mare dar mie tot imi era frica.
Care-i faza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Te-ai speriat foarte tare de la acel cutremur și acum ai impresia că în orice moment este un cutremur. Și eu am avut această impresie timp de o lună, chiar și când stăteam pe pat sau când încercam să adorm.
Nu te mai gândi la cutremur și petrece mai mult timp alături de familia ta deoarece o să ai acel sentiment de protecție.

1 răspuns:
| christos1234 a răspuns:

Treci printr-o perioada prosta incearca sa te calmezi si sa realizezi ca totul este in regula.