| fuckName a întrebat:

de o saptamana am venit de la mare, si de cateva zile mi-au aparut cateva, nu foarte multe, cosuri pe piept, pe frunte, iar acum cateva pe umeri. mi se pare ceva in neregula pentru ca eu niciodata nu am probleme cu cosurile, imi apar doar cateva inainte sa imi vina menstruatia, si doar pe frunte-in alta parte niciodata, dar acum inca nu este cazul, desi menstruatia este neregulata, acum inca e prea devreme. deci ce ar putea fi? funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca sunt pustule provenite de la arsuri solare, nu cosuri.