| Andreea4469 a întrebat:

de ieri după ce mananc am o senzație de greata dar nu am mereu și ieri mi au apărut câteva coșuri pe fata. Uneori mă doare burta sub buric asta s ar putea sa fie pentru ca sunt un pic constipata de câteva zile. Și acum am o stare de oboseala.
Ps: am aproape 14 ani dar încă nu mi-a venit menstruația
Credeți ca greata, durerea de burta și coșurile ar fi semne ca o sa îmi vina curând?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cookiejar a răspuns:

Da, ar putea fi. Daca nu esti sigura, poti folosi cateva zile absorbantele de zi, sunt mai mici si mai discrete, acelea sunt utile si la ovulatie

| Andreea4469 explică (pentru cookiejar):

Da folosesc absorbante mici și am mereu la mine și unul mare dacă ar fi sa fie nevoie.
Mersi de raspuns