| Alsopo55 a întrebat:

Este adevarat ca ceaiul verde accelerează metabolismul si poti pierde mai usor in greutate? Mai pe scurt ajuta la slăbit? P.S:fac cardio in fiecare zi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mayar a răspuns:

Te face sa ai diaree.
Mie nu mi-a facut deloc bine, m-a durut tare burta, simteam cum tot chioraie si se misca ceva pe acolo, probabil ce impingea cumva mancare de prin intestine. M-am simtit groaznic si nu am mai baut ceai verde in viata mea.
Din ce am auzit de la persoanele care nu au avut asemenea probleme in urma folosirii ceaiului verde, am inteles ca ai diaree, drept urmare te 'curata' bine de tot big grin

Am dat un raspuns cu privire la cum poti pierde in greutate, nu are rost sa il ma iscriu si aici pentru ca e lung si plin de detalii. poti cauta la raspunsurile pe care le-am dat si acea metoda chiar functioneaza pentru slabit. pot confirma eu insamiwinking care am slabit in urma acelei metode