| CuteGirl1996 a întrebat:

Hei,TPU!
Eu nu pot sa dorm altundeva in afara de casa.Pur si simplu nu pot sa adorm.Inainte totul era in regula, dar acum nu stiu ce se intampla.Atunci cand incerc sa adorm nu reusesc sa adorm si intru in panica, dupa care imi vine sa plang si sa vreau acasa.
Ce credeti ca este de facut?
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Nu ai menţionat ce vârstă ai.Va trebui să treci peste asta singur, obişnuindu-te.Nu cred că cineva te poate ajuta foarte mult cu asta.

| BellaComy a răspuns:

Si eu patesc cam acelasi lucru.Mi-e foarte greu sa ma obisnuiesc cu dormitul in alte locuri, decat acasa.Totul este psihic, trebuie mers la psiholog.Eu nu am fost si nici nu o sa merg pentru ca nu-mi place sa ma pun pe mana altor oameni.