| daniela0daniela a întrebat:

Hei TPU,ieri m-au muscat niste tantari iar eu sunt alergica la ei si am pe picioare niste bube foarte mari, as dori sa stiu cum sa scap de aceste bube pana Duminica deoarece in aceasta zi voi merge la un botez si as dori sa port si eu o rochita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexandru80 a răspuns:

Eu iti recomand sa te dai cu o crema...gasesti la farmacie eu folosesc prep nu e romanesc...la noi nu stiu ce gasim prin farmaci, dar sunt convins ca ai sa gasesti ce iti trebuie happy

1 răspuns:
| Joker11 a răspuns:

Du-te la medic si iti va da crema sau ceva. (Funda)?