| stalinyo a întrebat:

Salut am o problema acum catevazile mau muscat niste tantari si dupa alte cateva zile au incelut sami amare incet incet bube pe maini si pe picioare de ce o sa-mi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Probabil este o alergie... In orice caz da-te cu alifie de galbenele. Dar oricum o sa-ti treaca.

1 răspuns:
| JustSmileK a răspuns:

Du-te la medic cat mai repede. Poate nu e neaparat de la muscaturile de tantari si e doar o coincidenta. Dar oricum, cel mai bine e sa mergi sa te vada un medic.