| blackbone1776 a întrebat:

Hei TPU, imi recomanda cineva niste pastile bune pentru concentrare si invatat care sa se elibereze fara prescriptie medicala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Niste cola direct in vena
(nu raspund de nimic daca nu isi da seama ca fac caterinca big grin )

| blackbone1776 explică (pentru Brizbriz):

Atat e de amuzanta caterinca ta de m.am pi**t pe tine

| Brizbriz a răspuns (pentru blackbone1776):

Se pare ca, katerinka... prea mult pentru tine
asta e, unii se nasc fara simtul umorului, iar asta nu poate fi corectat prin educatie, trebuie sa traiesti asa toata viata... pacat de tine, esti tanarhee hee

| omuletulofficial a răspuns:

Lecitina si cavit happy cele mai bune

| blackbone1776 explică:

Stai linistit, am gasit metoda pentru a ma relaxa, mama ta a fost foarte binevoitoare, si foarte energica, huh

| David1235545 a răspuns:

rolling on the floor

| David1235545 a răspuns:

Parerea mea e ca nu trebuie sa iei neaparat pastile. Lasa de-oparte orice iti poate distrage atentia ( calculator, telefon, tv ) si concentreaza-te la ce ai de invatat. Ce varsta ai de curiozitate? Pentru ca daca esti copil nu ar trebui sa ai nevoie de asa ceva, doar in cazuri foarte rare.