| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU

imi spune si mie o metoda mai buna prin care ma pot ingrasa rapid?
ca am 17 ani si 53 kg sad si mananc ca un spart toata ziua dar nu ma ingras sad si mananc regulat... ce as putea sa fac?: am incercat toate metodele si nu vreau chestii de genu : nu te grabi sa te ingrasi sau asteapta sa cresti si mai stiu eu ce tampenii! vreau sa ma ingras neaparat si sm incercat orice dar nu merge sad!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Te înscrii la o sală şi să ai antrenor, el îţi va recomanda ce exerciţii să faci şi ce suplimente să iei şi ce să mănânci, dacă ţie îţi va creşte doar burta şi în rest vei rămâne slab nu ai făcut nimic.

| Glooring a răspuns:

In loc sa pui grasime pe tine, mai bine ai pune muschi nu crezi? happy Incearca sa faci cat mai mult sport (faci flotari, genoflexiuni, ridici greutati, etc.)

| Malina13Catrina a răspuns:

Mananca multe calorii si fa sport cat poti de mult.