| iwannabefree a întrebat:

In 24 mai am implinit 14 ani!big grin. Intrebarea este: ar trebui sa ma mai ingras? am 1.60 m si 43 kg!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Cred ca da, un pic, cam cu 2-3 kilograme si gata.Suntem in vacanta, mai avem doua luni asa ca ai toate sansele. Oricum te ingrasi odata cu varsta, nu ramane nimeni asa.Bafta! :*

| pwp a răspuns:

Daca mai pui pe tine 5-6 kg e perfect happy

| Ađřıαηηα a răspuns:

Heibatting eyelashes
Poi depinde de cum arati.
Daca arati slaba poti sa te ingrasi pana la 50 de kgbatting eyelashes Nu mai mult happy
Dar daca arati potrivita mai ingrasa-te vreo 2-3 kgbatting eyelashes
Si ca sa te ingrasi ia niste vitamine si mananca mai mult pe zi ce trece. Mananca seara si evita efortul mult laughing
Sper ca te-am ajutatbatting eyelashesPabatting eyelashes

| Crucified a răspuns:

Da,cam 8 kg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calculeaza greutatea:
http://www.doctor.info.ro/calculator_greutate_ideala.html