| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand Craciun Fericit si tot ce va doriti!
Am si eu o mica problema. Ieri dupa ce am mancat am simtit o senzatie asa in gat mai mult in partea stanga ca un fir de par. Am baut apa am mancat si niste paine ca am zis ca poate trece dar nu a fost asa. Azi inca simt acea senzatie. Ieri parca am simtit mai accentuat dar vad ca persista si astazi. Poate fi un fir de par? Sau pur si simplu de la altceva?
Multumesc frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

L-ai sarutat pe Mos Craciun?
https://www.timesnewroman.ro/......ntru-copii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil nu ai tinut post si te-a batut D-zeu laughing

| valystefan10 a răspuns:

E posibil ca nu ai mestecat suficient de bine mâncarea, iar ceva din bolul alimentar...adica coaja de paine, sa fi lezat un pic zona mentionata de tine.