| XLittleGirlX a întrebat:

La vara plec in Italia cu mama mea la tatal meu si eu am niste probleme. Mi-e imi vine rau din cauza emotiilor, stresului, etc. Cel putin asa mi-a spus doctora pentru ca am mai patit. Si problema e ca am emotii mai ales ca e si vara si caldura si mi-e frica sa nu imi vina rau din cauza emotiilor. Vreun sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Xpert a răspuns:

Mai bine iei 5 zile inainte de drum si 5 zile in timpul vacantei!

2 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Emotii? Ciudat! Eu iti propun sa te duci la medic si sa iti dea niste pastile pentru "afectiunile" tale. Cred ca suferi de anemie. Ar fi cazul sa frecventezi spitalul daca mai apar astfel de probleme.Sa scapi de "emotiile" excesive sau nefolositoare te va ajuta enorm in viata! Sanatate!

| XLittleGirlX explică (pentru Xpert):

Am uitat sa metionez ca mi-au recomandat niste sticlute cu un lichid roz care se numeste Tonotil. Acestea sunt pe baza de emotii, stres, etc. Si le'am luat acum cateva luni si trebuie sa iau zece zile dupa sa fac pauza cateva luni. Este de incredere sa le iau cu 10 zile inainte de a pleca pentru a isi face efectul?

| Xpert a răspuns (pentru XLittleGirlX):

Mai bine iei 5 zile inainte de drum si 5 zile in timpul vacantei!