| Tanana12 a întrebat:

Mi-a intarziat ciclul 2 săptămâni, dar azi mi-a aparut o pata maronie si cam atat...ce ar putea fi? (Sunt virgină)
Funda :**

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| HelloWorld00 a răspuns:

Daca esti la inceput (prima jumatate de an), se poate intampla sa ai intarzieri sau sa-ti vina ciclul de doua ori pe luna. La mine se mai intampla ca ciclul sa-mi tina 2 sau uneori 7 zile la inceput. Nu te ingrijora! Ai grija sa nu iti fie frig la picioare si sa nu mergi pe gresie niciodata pentru ca ciclul tau poate fi dereglat. Eu am 14 ani si chiar si la mine apar intarzieri chiar daca am un an de la prima menstruatie. Succes! :*

| ElectraVamp a răspuns:

In primul rând ar trebui sa-i spui mamei tale si sa te duci la un doctor dar eu cred ca nu e ceva chiar atât de grav ptc. se mai întâmpla sa întârzie...