| RoseBlack01 a întrebat:

Mi-a venit ciclul, dar mult mai redus ca de obicei. In prima zi am avut câteva pete, in a doua zi am avut cum era normal sa am in prima zi, iar in a treia zi când m-am trezit era ceva, dar după aceea am avut destul de puțin. Ma simt foarte obosita de la un timp. Iau niște pastile antiimflamatoare pentru ovarul stâng care este puțin inflamat. Sa fie din cauza asta? Plus de asta, nu m-a durut deloc burta cum era in mod normal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Trandafir negru, eu nu aș întreba chestii care țin de sănătatea proprie, pe cei de pe site: primești tot felul de păreri pseudoștiințifice. Du-te la medic dacă ai o problema!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate sa fie si din cauza problemei de la ovar, daca era de la o sarcina nu aveai decat sangerari extrem de mici de culoare maro inchis timp de 1-3 zile.

| RoseBlack01 explică (pentru MihaiNicu23):

Da, de asta îmi e frica cel mai mult.

| MyDenisa a răspuns:

Buna!

Poate ai vreo infecție stai in pat cu o punga de apa calda pe burta. Te va ajuta mult. Încearcă să dormi mai mult că de obicei.

P.S. te rog funda