| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU...
Nasul mi-e infundandat, urechile infundate(aud mai greu), ma ustura gatul, am febra, si transpir mult, cam ce ar putea fi?
Am asta de vreo 4 zile, si febra a mai scazut... Iar de cateva ori am reusit sa imi desfund nasul ( dupa cateva minute bune) si cand respiram simteam un gust ciudat...
Ce boala e asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Alexandro9050 a răspuns:

Gripa, du-te la doctor

| chocco1995 a răspuns:

E doar recealaaaa

| GDY a răspuns:

Sigur? am uitat sa mentionez ca luni am fost la strand, si nu a fost foarte cald, iar apoi am dormit cu geamurile deschise.