| rihanna7865 a întrebat:

Hei TPU :* pls help am mare nevoie de ajutor am un fel de puncte negre mai ciudate pe fata adica ii o gaura si dupa aia ii un punct negru iar daca le storc imi ramane gaura daca o sa imi iau aia de la avon care se pune pe fata apoi se trage si o sa imi ia punctele negre o sa imi ramana gauri? va rog ajutati-ma dau fundita :*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| pisihabarnuare a răspuns:

Mi se intampla si mie. trebuie sa te dai cu o pudra. trebuie sa te consulti cu cei de la machiaje, coafor si alte dinacelea...

| DianaMiruna a răspuns:

Mai bine dupa la un medic specialist :*