| Gabiursu123 a întrebat:

Repede va rog, mi-a iesit langa masea o galma si ma doare super rau si in varf la galma e ceva negru, ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CosminCD a răspuns:

Sfatul meu: fă o vizită la stomatolog pentru un consult. Nu cred că e scump un consult. Te programezi și te duci.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Poate e un abces sau o aftă.
Ar trebui să mergi la stomatolog.