| anonim_4396 a întrebat:

Sau mai bine zis hei fetelor! Luna asta, cam cu o saptamana inainte sa imi vina menstruatia m-am trezit cu o secretie alba foarte abundenta, uneori ma trezeam dimineata si trebuia sa ma schimb pentru ca eram foarte uda (jumatate din chilot). Iar in timpul menstruatiei, in a doua sau a treia zi a inceput sa imi curga si acel lichid alb. Dupa ce mi s-a terminat perioada aceea la fel, am inceput sa schimb dimineata absorbantele pline cu acea secretie alba. Am mai patit asa acum cateva luni dar nu erau atat de abundente ca luna asta
Voi ati patit asa? Ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Secretia alba e normala dar la tine pare prea abundenta. Mai stai 3-4 zile si daca tot nu-ti vine menstrutatie in mod normal, mergi sa-ti faci un control la ginecolog.