| isa_8499 a întrebat:

Hei TPU. Stie cineva o clinica in Bucuresti unde iti poti face o radiografie dentara si pretu respectiv? Am vazut la mai multe clinici. ba 10 lei ba 15 ba nu mai stiu cat. Vreau sa stiu unde pot sa fac si cat ma costa. Multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Exact unde ai fost acolo mergi si costa 10 sau 15 lei exact cum ai spus. daca vrei mai ieftin faci cu 10 daca vri mai scump cu 15. Ce nedumerire ai?

| isa_8499 explică:

Ellutza. unde anume zici tu sa merg acolo unde am fost. eu am fost la urgente langa cismigiu dar acolo nu stiu cat e.

| Empathizer a răspuns:

Pretul difera de la clinica la clinica, dar diferentele sunt mici. Mergi la clinica de stomatologie de pe Calea Plevnei, langa Piata Kogalniceanu. Au preturi rezonabile.